miniaturowy gps trax play

Miniaturowe gps-y są wciąż najbardziej poszukiwanymi urządzeniami. Potrzeba śledzenia, monitorowania i ustalania pozycji osób i sprzętu jest niezaspokojona. Postęp technologiczny totalnie zmienia rynek. We wcześniejszych postach pisaliśmy o Lokalizatorze podrzucanym pod auto – urządzeniu o wielkiej popularności pozwalającemu na interwencyjne śledzenie wybranego auta. Niby to i dobre rozwiązanie a na pewno rewolucyjne jak na tamten rok. Ale wciąż brak było na rynku urządzenia bardzo zminiaturyzowanego. Takiego bardzie OSOBISTEGO. Szczytem marzeń byłoby takie, które da się wszyć do odzieży ale na takie musimy jeszcze trochę poczekać. Tymczasem możemy już korzystać z Trax Play – to super wiadomość…

Trax Play GPS Tracker to dosyć nowe rozwiązanie pozwalające na śledzenie osobiste. Ciężko powiedzieć żeby było ono totalnie zminiaturyzowane bo ma wymiary 55x 38 x10 mm. Możecie to sobie wyobrazić: żeby lepiej wyobrazić sobie wielkość weźcie pudełko TicTaców, macie? – to Trax Play jest podobny (minimalnie mniejszy- zwłaszcza chudszy). Ciężko byłoby to wszyć w ubranie ale można już podrzucić do torby, aktówki czy schować w jakimś zakamarku auta. Urządzenie nadaje się też do śledzenia dzieci a także dla małżonków, którzy chcę rozpoznawać zdradę męża czy żony.

Ale pamiętajmy, że ten GPS nie działa (nie lokalizuje) w budynkach i podobnych miejscach gdzie satelity są zasłonięte. Ten lokalizator gps sprzężony jest z aplikacją na telefony android lub z aplikacją na iphony w appstore. Na swoim telefonie można więc śledzić przemieszczający się obiekt! To świetne i praktyczne rozwiązanie.

Trzeba dodać, że bateria trzyma całą dobę a to oznacza konieczność codziennego doładowywania.

Szczególnie ważne, że to urządzenie obsługuje również rynek polski. Producent podaje, że koszt transportu jest w cenie urządzenia. A jaka jest cena? Składa się ona z 2 elementów: samo urządzenie kosztuje 100 Euro plus należy wybrać czasowy plan pozwalający na monitorowanie. W ten sposób urządzenie z rocznym abonamentem kosztuje razem 171 Euro (czyli ok. 770 zł). Nie jest to jakaś szalona cena za osobisty GPS TRAKER. Warto spróbować. W najbliższych latach i miesiącach nawet możemy z pewnością obserwować pojawienie się nowych, mniejszych podrzucanych lokalizatorów gps.

Żyjemy w ciekawych czasach 🙂