podejrzewam zdradę co robić

podejrzewam zdradę co robić

Rzeczywiście nigdy chyba nie było łatwiejszego i bardziej niezawodnego sposobu na wykrycie zdrady! Na zdjęciu powyżej najnowsza infografika serwisu UjawnijZdrade.pl opisywanego we wcześniejszym artykule: Zdradzani! Oto koniec Waszych problemów!

Tym razem w zakładce Podejrzewam zdradę co robić? znajdziecie nowe w pełni przygotowane narzędzie umożliwiające zdradzanym na wykrycie zdrady partnera. Rzeczywiście niesamowity pomysł!!!

Na pokazanej infografice przedstawiona jest procedura postępowania dla każdego kto chce skorzystać z tego pomysłu. Dwa kluczowe elementy to formularz znajdujący się pod tą infografiką oraz założenia własnego konta na Facebooku z podaniem WIDOCZNEGO  adresu email. Piszę widocznego ponieważ o to właśnie trzeba zadbać aby cała procedura była maksymalnie skuteczna. W końcu przecież najtrudniejszy element to znalezienie odpowiednich kontaktów: kontakty do tych, którzy wiedzą o zdradzie i kontakt zwrotny do zdradzanego.

Sprawa pozyskiwania adresów: Pewną trudność widzę w wyszukiwaniu kontaktów do współpracowników zdradzających. Co prawda świetnym pomysłem jest korzystanie z Facebooka i portalu NaszaKlasa ale to nie wyczerpuje wszystkich możliwości. Ciągle wiele osób nie ma konta na żadnym z w/w serwisów. Pozostaje wtedy własna pomysłowość w zdobywaniu adresów email. Jakimś rozwiązaniem jest też sugerowany na infografice pomysł z wywieszaniem wydrukowanych kartek o serwisie UjawnijZdrade.pl w pobliżu miejsca pracy lub miejsca zamieszkania osób mogących mieć taką informację. Może to trochę i krępujące ale najważniejsza jest efektywność. Gdyby ktoś miał opory by samemu to wywieszać to proponuję samemu wydrukować takie karty/plakaty i dać młodzieży te 30 zł za wywieszenie (oni chętnie skorzystają z możliwości dorobienia kilku złotych).

Rzeczywiście ciekawą obserwacją jest to, że generalnie to 3 grupy ludzi z otoczenia mają tą informację (o zdradzie), której poszukuje zdradzany: współpracownicy, sąsiedzi i znajomi. I wystarczy dotrzeć do tych ludzi, dać im szansę na przekazanie informacji. Oni sami mają nieraz niesmak i może i naturalną chęć powiedzenia o tym zdradzanemu ale… no właśnie: jak to zrobić? A jeszcze narażać się na zarzuty, zemstę itp. ? I to jest właśnie miejsce dla UjawnijZdrade.pl !

Myślę, że jedyne czego trzeba aby to zadziałało jest teraz wystarczające rozprzestrzenienie się wiedzy o tym, że ten serwis powstał. Bo przecież nie wystarczy, że to jest. Musimy jeszcze o tym wiedzieć, ze to istnieje. Aby propagować wiedzę o tym rozwiązaniu i dać szansę na pozytywne postrzeganie powstał profil na Facebooku: www.facebook.com/UjawnijZdrade

Dołączają tam ludzie, którzy nie zgadzają się na oszustwa wewnątrz związków, zdrady. Zachęcam do dołączania do społeczności. Pomożecie tym innym a … może i sobie kiedyś też.

Inną zaletą pomysłu jest jego ekonomiczna strona. Skorzystanie z tego nic nie kosztuje. Ryzyko -zerowe.

Podsumowując: żaden detektyw na świecie nie ma takich możliwości ani takiej skuteczności jak UjawnijZdrade.pl ! Polecam.

Link do tego artykułu:

http://szpiegowskie.com/2013/02/15/jak-wykryc-zdrade-rewolucja/