zdrada

Zdrada. Otwieramy nową kategorię.

Zdrada. Jak wykryć zdradę – jest problemem, którym blog szpiegowskie.com zajmie się od teraz intensywnie. Bardzo duża część tej branży jest „zagospodarowana” właśnie przez ludzi mających problem zdrady w swoim życiu. Praktycznie oznacza to (z moich doświadczeń), że przynajmniej raz w ciągu swojego życia, każdy człowiek w wieku produkcyjnym jest zainteresowany pozyskaniem takich informacji ale także staje się klientem branży „szpiegowskiej”.

Aby spełnić tą potrzebę otwieram nową kategorię o nazwie „Zdrada”. Znajdą się w niej artykuły o książkach takich jak: Zdrada sygnały ostrzegawcze. Opiszę najciekawsze pozycje książkowe pomocne w poradzeniu sobie z wykryciem zdrady…

Wskażę też książki pomocne w rozwiązywaniu problemów natury psychicznej i emocjonalnej. Postaram się też o wskazówki w temacie rozwiązania problemów prawnych a także te, które pomogą w zrozumieniu zjawiska.

W tej kategorii znajdziecie natomiast (przede wszystkim) wskazania dotyczące problemy rozpoznania i wykrycia zdrady. Zwłaszcza od strony metod poszukiwania jej śladów i objawów a także najefektywniejszego sprzętu, który może pomóc w tych trudnych chwilach. Będziemy wiec wracać do najefektywniejszych narzędzi pozwalających na szpiegowanie komputera, będące dzisiaj najekonomiczniejszym i najpewniejszym sposobem odkrycia dowodów zdrady.

Postaram się także opisać interwencyjne podsłuchy i wideo-podsłuchy z uwzględnieniem charakteru i specyfiki zdrady. Pamiętać należy, że sam sprzęt to jedno a umiejętność jego użycia w konkretnych sytuacjach to drugie. Czasami taktyka (trochę szumna nazwa ale jak najbardziej właściwa) jest więcej warta niż sam sprzęt. Przykładem niech będzie choćby umiejętność (i konieczność) wytłumaczenia się przez nie zajmującej się takimi sprawami w domu żony, z nowej listwy przeciwprzepięciowej (z podsłuchem), która nagle pojawia się koło komputera! Niektórzy mają z tym problem. Mam nadzieję, że będziemy w tym pomocni.

Pojawią się też informacje o agencjach detektywistycznych (mam nadzieję, że pomożecie mi w budowaniu bazy i poleceń takich agencji w poszczególnych regionach Polski), o śledzeniu i podsłuchu pojazdów, o podsłuchach komórek, testach na zdradę i wielu innych ciekawych sposobach, z których istnienia nie zdajemy sobie normalnie sprawy.

Pamiętajcie zdradzani: klikajcie na kategorię ZDRADA. Tam znajdziecie konkretne odpowiedzi na wasze problemy.