zrzutSP

Zobacz też nowy artykuł o SpyProfie: Jak podsłuchać i zapisać rozmowy na Skype?

Jeżeli przyjrzeć się różnym produktom do szpiegowania komputera na rynku to każdy zdaje się mieć podobną strategię: ” jest we wszystkim najlepszy, niewykrywalny i konkurencję zostawia daleko w tyle”.

Nie jest to niestety prawda bo inaczej mielibyśmy samych liderów 🙂  Nawet tzw. obiektywne też są nieprawadziwe a wyniki delikatnie mówiąc naciągane. Każdy produkt ma swoje atuty i jednocześnie słabe strony.

SpyProf, który na rynku już funkcjonuje ponad 4 lata zmienił strategię…

Bez wątpienia jego najmocniejszą dzisiaj stroną jest „Bezpieczeństwo jego użytkownika”. Innymi słowy jeśli starasz się monitorować co na komputerze robi twoje dziecko i nie będziesz miał wielkiego problemu, gdy dziecko odkryje twoje działania to wybierz tańsze rozwiązanie. Jeśli sprawdzasz małżonka lub pracownika i po prostu nie może to się wydać to należy postawić na SpyProfa.

Dodatkowo do SpyProfa dodawana jest płyta z bezpłatnym Łamaczem Haseł Windows co czyni ofertę bardzo atrakcyjną i kompletną.

Z zauważonych ciekawostek podczas ewentualnego składania zamówienia sugeruję zaznaczyć pole Łamacza (czyli Odzyskiwacza haseł Windows) bo nie jest on przypisywany automatycznie do zamówienia. Pamiętać też trzeba o podaniu wersji Windowsa, do którego ma być zamówiony Łamacz (są dwa rodzaje: do WinXP oraz Vista/7).

Biorąc pod uwagę, że Łamacz haseł kosztuje na rynku od 400 d 600 zł to proponowana cena za zestaw jest niewygórowana.

Dla tych, którzy uważają, że Łamacz im się do niczego nie przyda bo np. ich druga połowa nie ma hasła na komputerze podpowiem tylko, że zazwyczaj jest to tylko kwestia czasu. Wcześniej czy później ten kto ma coś do ukrycia zakłada takie hasło do konta windows. A wtedy kupno Łamacza dodatkowo zupełnie zmienia ostateczną cenę za oba produkty.

Uzupełnienie:

Zobacz też nowy artykuł o SpyProfie: Jak podsłuchać i zapisać rozmowy na Skype?

Link do notki:

http://szpiegowskie.com/?p=230#more-230