Skaner podsłuchów uniden

Często słyszę pytanie: jaki właściwie skaner mam kupić jeżeli chcę korzystać z podsłuchów? Czy taki za 400 zł czy taki za 1000 czy 3000 zł? Pytanie uzasadnione, bo kto w końcu wie czego potrzebuje zanim to sam sprawdzi?

Zdecydowałem się na opis najtańszego z dobrych i solidnych rozwiązań na rynku: UNIDENA o symbolu UBC69XLT-2.

Dlaczego akurat od tego? Ponieważ jeżeli nie masz nadmiaru pieniędzy to powinieneś z niego właśnie skorzystać. Są skanery tańsze ale nie nadają się do użycia. Ten jest w najniższej cenie, dając jednocześnie solidne działanie i wystarczająco dużo możliwości.

Jakie są jego atuty:

Z całą pewnością solidnie przechwytuje sygnał, głosy są wyraźne i dobrze słyszalne. Ma zakres przeszukiwania pasm 25÷512 MHz -to w zupełności wystarcza.

Jest dosyć łatwy w użyciu choć warto skorzystać z takiej jego instrukcji obsługi jak w sklepie wykryj-zdrade.pl Proszę zwrócić uwagę na uruchomienie skanera, które wymaga ułożenia dwóch pokręteł we wskazanej pozycji. Kupując ten skaner proszę abyście wymogli na sprzedającym jego przygotowanie do pracy (czyli odpowiednie ustawienie). Samo jego użycie jest proste ale jak człowiek zacznie przy nim „kombinować” to może się pogubić.

UNIDEN dobrze współpracuje z dostępnymi na rynku podsłuchami i na pewno lepiej zaoszczędzić na skanerze aby móc dokupić inny sprzęt szpiegujący.

Z innych funkcji, które posiada UNIDEN warto zwrócić uwagę na dobre „przechwytywanie” rozmów telefonicznych. Łatwo jest podsłuchać rozmowy prowadzone z telefonów stacjonarnych zbieranych ze sporej powierzchni (nawet kilka kilometrów). Zabawa jest przednia…

UNIDEN posiada wejścia na słuchawki oraz wyjście na rejestrator dźwięku. Jeżeli będziecie chcieli z tego skorzystać, zwróćcie uwagę na to czy kabelki połączeniowe między skanerem a dyktafonem są odpowiednie. Istnieje kilka formatów (rodzajów wtyków), więc łatwo jest się pomylić i potem nie wiadomo co robić, gdy przychodzi konieczność działania.

Skanery te sprzedawane są często w zestawach takich jak np. w artykule Podsłuch w gniazdku w ścianie, i to również jest dobry pomysł aby kupować go w zestawie. Zawsze to większa pewność, że oba urządzenia są ze sobą „zgrane”.

Czy kobieta poradzi sobie z obsługą UNIDENA? Jeśli kupi go w takim sklepie jak wykryj-zdrade.pl, gdzie produkty przygotowuje się z założenia dla ludzi nie mających nic wspólnego z techniką to tak. Uważać trzeba na fachowców branżowych, którzy są już tak dobrzy, że nie rozumieją „jak można tego nie wiedzieć”.

Sprzęt ten nie psuje się, praktycznie nie ma napraw serwisowych. To mocna strona UNIDENA. Polecam to właśnie urządzenie.

Link do tej notki:

http://szpiegowskie.com/?p=158