okna2

Sprzęt do otwierania okien

To powinno być oczywiste ale nie jest. Potężna fabryka w centrum Europy produkująca sprzęt szpiegowski to jest jednak zaskoczenie. Zresztą, sprzęt szpiegowski klasycznie rozumiany to jedno a produkty służące  np. do dokonywania włamań to jednak nie wydaje się naturalne.

Na zdjęciu powyżej widnieje produkt, przy pomocy którego można otworzyć każde okno praktycznie nie zostawiając śladów!

Czy do tej pory mieszkaliście przekonani, że jeżeli zamkniecie okno przed wyjściem z domu to przecież nikt do domu nie wejdzie? Czas zmienić to przekonanie. Takie narzędzie można kupić. Teoretycznie tego typu sprzęt sprzedawany jest tylko „służbom”. Praktycznie nigdy nie da się zamknąć wypływu takich towarów na ogólnodostępny rynek.

Przerażające? To znaki nadchodzących czasów. Takich urządzeń dzisiaj używają służby specjalne ale także profesjonalni włamywacze.

Wspomniana fabryka produkuje całą masę takich rozwiązań. Zestawy do otwierania zamków pozwalają na otwarcie KAŻDEGO (!!!!) zamka w ciągu od kilku sekund do powiedzmy kilku minut. Nie ma zamka, którego te urządzenia nie otworzą! Z tego co relacjonują fachowcy z branży jedyny zamek, który nie poddał się działaniu takiego sprzętu to pewien starty zamek, którego trzeba było sforsować na siłę.

W następnych artykułach przybliżę inne ich produkty. Wracajcie często na tego bloga 🙂

Link do tej notki:

http://szpiegowskie.com/?p=126