semenspy_delux1 (343 x 230)Biologiczne testy wierności to często ostatnia deska ratunku dla zamęczonych podejrzeniami o zdradę partnerów. Trzeba przyznać, że temat ten budzi kontrowersje. Wielu ludzi uważa, że szpiegowanie to wstyd”, zwłaszcza takie szpiegowanie… Takie wątpliwości zgłaszają jednak najczęściej ludzie, których ten problem nie dotyczy. Można powiedzieć, że w pewnych okolicznościach wszystkie środki prowadzące do celu są usprawiedliwione. Zwłaszcza jeśli są skuteczne…

SemenSpy jest testem sprawdzającym obecność spermy w bieliźnie. Podobnie jak opisywany wcześniej test CheckMate, ten test służy dokładnie do tego smego. Różnica tkwi w zastosowanej technice wykonywania badania oraz w ilości testów, które można wykonać.

Gdyby ktoś zadał pytanie: co jest skuteczniejsze? odpowiedzi niestety nie da się jednoznacznie udzielić. Ustalenie tego wymagałoby wykonania bardzo dużej ilości prób. Sprawdzaliśmy na kilku próbach i wyniki były zadowalające, nie było błędów. W instrukcji SemenSpy wyczytać można, że zastosowana technologia jest lepsza od innych ale nie sposób tego zweryfikować.

Wykonanie próby jest równie proste w obu przypadkach. SemenSpy bogatszy jest o lampę UV choć nie pomaga to wiele w łatwiejszym uzyskaniu wyniku.

Ważne, że testem tym badać można ślady nawet wieloletnie ( o ile oczywiście materiał, na którym są ślady nie był  poddawany czyszczeniu). Badać można nie tylko bieliznę ale każdy rodzaj materiału: tapicerkę samochodową, podejrzane ślady na włosach czy ręczniku, skórę itd.

Słabą stroną SemenSpy jest ilość testów, które można wykonać przy jego pomocy- zaledwie dwa. To mało przy 10 testach CheckMate. O skuteczności jednak nie można powiedzieć złego słowa.

Zalety:

– podobne jak CheckMate plus wygodna lampa do łatwiejszego rozpoznania wyników (docenią ci, którzy mają problem ze wzrokiem)

– wysoka niezawodność

– wykrywa nawet wieloletnie ślady

Wady:

– mała ilość testów- tylko 2

– dyskomfort psychiczny spowodowany jego użyciem

Trudność użycia: 2/5             (1-bardzo  łatwe, 5- bardzo trudne)

Cena: ok. 400 zł za wersję 2 testową.

Link do tej notki:

http://szpiegowskie.com/?p=119