SpyProf jak szpiegować komputer

SpyProf - jak szpiegować komputer

Zobacz też najnowszy artykuł na temat SpyProfa i jego nowych funkcji: Jak podsłuchać i zapisać rozmowy na Skype?

Szpiegowanie komputera, tak jak w ogóle szpiegowanie jest sprawą delikatną i ryzykowną. Zawsze największym wyzwaniem jest nie zostawianie śladów. Jest tak z prostej przyczyny: jeśli zostawisz ślady i szpiegowany zorientuje się, że coś jest nie tak to dramatycznie maleją szanse na sukces…

Ta branża jest bezlitosna: „albo ty kogoś albo on ciebie”. Wybór niewłaściwego lub zawodnego narzędzia odbiera wszystkie atuty.

SpyProf wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Wizualnie urządzenie nie zawiera żadnych napisów zdradzających czym w istocie jest. Bardzo dobrze ukrywa się w procesach komputera. Oczywiście nie zostawia żadnych ikon czy innych elementów na pulpicie (ani w innych miejscach).

Mocnym atutem jest szyfrowanie plików obserwacyjnych gromadzonych przez SpyProfa na komputerze. Praktycznie nie sposób zidentyfikować czy coś na tym komputerze jest zainstalowane czy nie.

Co ciekawe programy antywirusowe czy antytrojanowe, które sprawdzałem także nie namierzają żadnego pliku związanego ze SpyProfem.

Użycie SpyProfa jest proste i szybkie: to chyba największa jego zaleta. Użyty nośnik, na którym wgrane jest oprogramowanie jest jednym z najszybszych dostępnych na rynku (a jak ważna jest szybkość zgrywania danych wie każdy, kto sam takie działania wykonywał).

Zobaczcie jak to działa:

Słabe strony? Nie ma ideałów na świecie: można byłoby sobie życzyć aby SpyProf dokonywał przesyłania plików przez internet i dokonywał aktualizacji wersji również tą drogą ale… To zawsze rodzi wzrost zagrożenia wykrycia więc: coś za coś.

Cena też nie należy do najniższych ale z drugiej strony w zestawie SpyProfa znajduje się dodatkowo Odzyskiwacz haseł Windows w wersji pozwalającej na odzyskania 1 hasła.
Jeśli ktoś twierdzi, że nie jest mu to potrzebne to jest w błędzie. Osoba obserwowana wcześniej czy później zakłada takie hasło jak tylko odbierze niepokojące dla niej sygnały.

Ważne uwagi:

– SpyProfy są względem siebie wymienne a więc jednym SpyProfem można sprawdzić czy jest zainstalowany na komputerze drugi. Można też innym ściągnąć dane jeśli pierwszy zostanie zagubiony.
– z tego co wiem to można zażyczyć sobie wersję indywidualną czyli niewymienną z innymi

Zalety:
– najlepszy tam, gdzie wymagana jest najwyższa dyskrecja
– b. szybkie przesyłanie danych
– dobry serwis

Wady:
– dosyć wysoka cena (ale też nikt nie oferuje takiego kompleksowego rozwiązania)
– pliki SpyProfa można sobie niechcący skasować (mogłoby to być lepiej zabezpieczone)

Podsumowanie:
SpyProf jest najlepszy tam gdzie sprawa jest delikatna i gdzie nie można dać się „nakryć”. W innych

przypadkach (dozór dzieci) można wybrać inne rozwiązania.

Trudność użycia: 2/5             (1-bardzo  łatwe, 5- bardzo trudne)

W sprawie zakupu SpyProfa- proszę dzwonić na nr 0507 088613

Można go też kupić na stronie:  www.spyprof.pl

Zobacz też najnowszy artykuł na temat SpyProfa i jego nowej funkcji: Jak podsłuchać i zapisać rozmowy na Skype?

Link do tej notki:

http://szpiegowskie.com/?p=111