DETEKTYWISTYKA pl (433 x 250)

„Aforyzmy XXI wieku:
Ku naiwności: Najbardziej wyspecjalizowanym programem szpiegowskim na świecie jest sam Windows !!!
Ku rozpaczy nad narodem !!!! : średnio co 3 000 osoba wpisuje sensownie zwroty do wyszukiwarek i wchodzi tam gdzie chce wejść !!!!!!!!!
Ku pamięci :… Wszystko co szyfrujesz (STANDARDOWO) !! w komputerze, może być przechwycone i odczytane PEWNE na 100% !!!
Ku rozwadze: Wszystko co usuwasz i kasujesz z komputera nie jest ani usuwane ani kasowane – jest do odczytania i nawet do wydrukowania !!!!!!”

Zastanawiacie się skąd te zaskakujące i trafne cytaty? To tylko rozgrzewka, którą na początek funduje nam  twórca strony internetowej: Detektywistyka / Detektywistyka informatyczna- detektywistyka ekektroniczna

Ale nie aforyzmy są sednem tej strony. Znajdziecie na niej mnóstwo fachowej wiedzy z zakresu wiedzy o szpiegowaniu, detektywistyce, sprzęcie i metodach pracy. Sam czasami nie wiem kogo odsyłać na tą stronę: fachowców czy amatorów i pasjonatów. Dużo w niej wiedzy ale też potrafi ona przytłoczyć. Zakres opisywanych tematów powala na kolana. Skąpa graficznie co z jednej strony pomaga w ładowaniu strony (wczytuje się błyskawicznie nawet przy przeglądaniu jej na telefonie komórkowym) jak również przeszkadza. Wciąż jesteśmy społeczeństwem obrazkowym.

Gratulacje Zbyszku (właściciel strony) za wykonaną pracę. Wiem, że niełatwo o ludzi, którzy potrafią to docenić. Ja zrobię to publicznie po raz pierwszy. Gratulacje raz jeszcze!

Link do tej notki:

http://szpiegowskie.com/?p=76