Techniki inwigilacji

Techniki inwigilacji

Książka to wielki wynalazek. Treści niedostępne wcześniej poprzez książki stają się osiągalne. Szkoda tylko, że w tej branży tak szybko się dezaktualizują. Książka „Techniki inwigilacji” pokazała się w niektórych księgarniach (ja kupiłem moją w Empiku). Oddana do druku w połowie 2008 roku. Przyznać jednak trzeba, że prezentowane informacje są wciąż aktualne mimo, że „rynek szpiegowski” wciąż ulega zmianom.

Czytając tę książkę automatycznie nasuwa się wniosek, że produkty szpiegujące przeznaczone na rynek prywatnych odbiorców zmienia się znacznie wolniej niż rynek urządzeń przeznaczonych dla instytucji, wojska, policji, firm. Stąd prezentowane produkty wciąż są dostępne na rynku.

Co prawda nie znajdziecie tam takich produktów jak opisywany wcześciej CheckMate albo Odzyskiwacz zagubionych haseł ale wszystkiego nie sposób opisać.

„Techniki inwigilacji” nie jest książką, z której czerpać będą zdradzani małżonkowie ani właściciele małych firm pragnących chronić własne terytorium. Z pewnością natomiast pomoże każdemu  kto w jakiś poważniejszy sposób związany  jest z tą branżą.

Książka zawiera wiele zdjęć i schematów. Daje dobry przegląd tego co dostępne jest na naszym rynku.

Polecam wszystkim związanym z branżą i pasjonatom.

Cena: 29,90 zł

Link do tej notki:

http://szpiegowskie.com/?p=52#more-52