Test wierności CheckMate

Test wierności CheckMate

Test zdrady lub jak kto woli test wierności CheckMate to zaskakująco dobry produkt. Jeszcze kilka lat temu nie było takich rozwiązań. Dzisiaj zdradzani małżonkowie mają narzędzie o jakim można było kiedyś tylko marzyć. Przeznaczenie ma tylko jedno: ustalić czy jestem zdradzany/zdradzana czy nie?

Produkt ten wyprodukowano w USA, tam też opatentowano co już jest dobrym sygnałem; trzeba pamiętać, że aby dokonać skutecznego zgłoszenia wynalazku trzeba osiągnąć nim wystarczający poziom wynalazczy. Krótko mówiąc: jeśli został zarejestrowany jako patent to znaczy, że nie jest to tylko gadżet.

CheckMate osiągnął największą do tej pory popularność na świecie wśród biologicznych testów wierności. Sprzedawany jest w wielu krajach i ma bardzo dobre recenzje. Ja również sprawdziłem jego działanie i niezawodność.

Z czego się składa test? Z dwóch odczynników, bibułek, zakrapiacza i instrukcji. Tu ważna uwaga: na rynku sprzedawane są dwie wielkości CheckMate – albo 5 testów albo 10 testów. Zwróćcie na to uwagę podczas zakupów.

Ten pokazany na zdjęciu to wersja 10 testowa a więc większa. Można wykonać nim 2 razy po pięć testów. Dlaczego 2×5 ? Ponieważ po otwarciu odczynnika można go użyć w ciągu ok. tygodnia czasu. W ciągu tego tygodnia można więc wykonać 5 testów. Drugi odczynnik podobnie- po otwarciu ma się tydzień na wykonanie 5 testów.

Wykonanie testu jest proste. Wystarczy nanieść kilka kropel na „podejrzane” plamy na bieliźnie lub innej odzieży, przyłożyć do tego miejsca sączek (bibułkę) i na tą bibułkę zakropić drugi odczynnik. W zestawie powinna być instrukcja pokazująca jak to wykonać. Sprawdźcie czy jest w zestawie. Wynik testu znany jest w ciągu 15 sekund- kolor purpurowy to wynik pozytywny (czyli obecność męskiego nasienia została stwierdzona). I tu ważna uwaga: 15 sekund jest okresem ważnym. Po tym czasie wynik może być zafałszowany ponieważ z czasem bibułka i tak zmienia kolor na purpurowy (trzeba wiedzieć, że każdy środek chemiczny powoduje zmianę zabarwienia bibułki ale tylko sperma daje taką zmianę w ciągu tych 15 sekund).

Tak więc nie uda się CheckMata i wyniku testu wykorzystać w sądzie. Chyba, że test przeprowadzi się w obecności jakiegoś świadka i on będzie świadczył, że ten wynik był właśnie taki.

Zalety:

– „najmocniejszy” taki test na rynku

– najwyższa niezawodność (100% wykrywalności nasienia)

– szybkość użycia i łatwość

– nawet kilkuletnie ślady można przebadać CheckMatem (ważne tylko by nie były prane)

– wykrywa obecność nasienia również na innych materiałach

Wady:

– 15 sekund to wąska granica czasowa (wielu użytkowników nie pamięta o tym ważnym elemencie i niepotrzebnie przeżywa stres)

– jego użycie daje dyskomfort psychiczny stosującym go ludziom

Trudność użycia: 2/5             (1-bardzo  łatwe, 5- bardzo trudne)

Cena: ok. 380 zł za wersję 10 testową.

W tej chwili testy te dostępne są poprzez stronę www.spyprof.pl poprzez formularz kontaktowy.

Najlepiej zadzwonić na numer: 0507 088 613

Link do tej notki:

http://szpiegowskie.com/?p=48#more-48