Odzyskiwacz haseł Windows

Odzyskiwacz haseł Windows

W przeciwieństwie do opisywanego wcześniej Lokalizatora ten produkt jest absolutną nowością na rynku. Nazwałem go Łamaczem haseł chociaż tak naprawdę jego nazwa „Odzyskiwacz zagubionych haseł Windows” lepiej oddaje jego funkcjonalność: pozwala na „odgadnięcie” hasła do profilu (konta) założonego na Windowsie.

Na czym polega jego działanie. W widocznym na górnym zdjęciu pudełku znajduje się płyta CD. Należy włożyć ją do napędu DVD komputera stacjonarnego lub laptopa  i uruchomić komputer ponownie. Od tego momentu należy poczekać aż na ekranie wyświetli się lista dostępnych profili, wybrać ten właściwy i nacisnąć Enter. Po chwili zobaczyć można dwa kody: KOD1 oraz KOD2. Każdy z nich zawiera sporo liczb, które należy zapisać na kartce. Po zapisaniu wyjmuje się płytę z napędu o zamyka komputer.

Trzeba teraz dostać się pod inny komputer, otworzyć podaną stronę internetową i wpisać zapisane wcześniej KODy oraz podać swój email i numer identyfikacyjny podany na pudełku. Odkodowane hasło przychodzi e-mailem!

Spotkałem się już z opiniami, że przecież to nic trudnego. „Byle informatyk” potrafi przecież „wyzerować” a więc usunąć hasło i dostać się do systemu ale… no właśnie- usunąć. Sednem szpiegowania jest ukrycie faktu, że ktoś ingeruje w czyjś komputer a nie ostawianie śladu, prawie podpisu „tu byłem”.

Zalety Odzyskiwacza:

– jest jedyny na rynku – nie ma lepszej zalety 🙂

– skuteczność odzyskiwania jak do tej pory 100%

Wady:

– zmniejszone prawdopodobieństwo odzyskania asła przy b. długich hasłach

– zapisywane KODy sa b. długie- można się pomylić

Do kupienia aktualnie:

Sklep wykryj-zdrade.pl

oraz w sklepie internetowym  VOBIS.pl

Podsumowanie: Genialny pomysł i produkt.

Trudność użycia: 2/5             (1-bardzo  łatwe, 5- bardzo trudne)

Cena: 599 zł

012 (600 x 399) (376 x 250)

Link do tego artykułu:

http://szpiegowskie.com/?p=25#more-25