Podsłuch GSM w listwie

Podsłuch GSM w listwie

Wpisy rozpoczynam od najprostszego w użyciu i chyba najbardziej niezawodnego podsłuchu. To co widzicie na zdjęciu to zwykła listwa jakiej nie brakuje chyba w żadnym domu. Jest popularna i często używana praktycznie wszędzie: w domu, biurze, magazynie. Jej pojawienie się nagle nie budzi żadnych podejrzeń. Kupując ją otrzymuje się gotowe do użycia urządzenie, które wystarczy podłączyć do kontaktu- i podsłuch już działa!

Razem z listwą dostaje się kartę GSM do telefonu komórkowego. Po jej włożeniu do jakiejkolwiek komórki można zadzwonić na podany numer telefonu i „wdzwonić” się w ten sposób do podsłuchu zamontowanego w listwie. Oczywiście listwa nie wydaje żadnych odgłosów ani w żaden inny sposób nie zdradza jej użytkownika.

Podsłuch w listwie pozwala na dokonywanie nasłuchu w jednym pomieszczeniu. Jeśli jest to mieszkanie to można też usłyszeć odgłosy z innych pokojów (ale mniej wyraźnie).

Sugestie dotyczące użycia tego produktu: szczególnie ważne jest wybranie sieci GSM, z której będzie się korzystać. Aktualnie stosowane są połączenia o wysokości ok. 15-30 gr za minutę połączenia. Jeżeli użytkownik ma możliwość ustanowienia darmowych (połączeń lub bliskich zeru) to warto dopasować ten zakup do własnych możliwości. W tym celu należy uprzedzić sprzedającego, że do listwy ma być włożona karta z wybraną przez siebie siecią. Nie jest to dla sprzedających żadnym problemem.

Silne strony tego podsłuchu:

-niewątpliwie najłatwiejszy podsłuch w użyciu

– ciągłe działanie- możesz wdzwonić się i podsłuchiwać kiedy chcesz; nawet będąc w innym kraju można spokojnie nasłuchiwać co się dzieje w tym mieszkaniu czy pomieszczeniu; podsłuch nie rozładowuje się, działa w sposób ciągły. Podsłuch czerpie energię z listwy. Nawet po wyjęciu listwy z gniazda podsłuch działa jeszcze przez ok. 1 tydzień czasu!

Kliknij tu aby obejrzeć video pokazujące jak się używa Podsłuch w listwie.

Słabe strony:

– w tej wersji brakuje „wykrywacza” odgłosów; idealnie byłoby, gdyby listwa SMSem powiadamiała o tym, że w danym pomieszczeniu zaczęło się coś dziać.

Podsumowując: to najlepszy podsłuch dla laików ale też nie do pogardzenia dla profesjonalistów.  Najwyższa ocena za niezawodność, łatwość użycia.

Trudność użycia: 1/5             (1-bardzo  łatwe, 5- bardzo trudne)

Cena: ok. 1.000 zł

Link do tego wpisu:

http://szpiegowskie.com/?p=5#more-5